Zahraniční číslo – komunikujte se světem na úrovni

Expanze českých firem do zahraničí je stále častější. Umožněte vašim zahraničním partnerům a zákazníkům komunikovat s vámi přirozeně – na lokálním telefonním čísle. 

Má vaše firma zahraniční pobočky? Nebo sídlíte v ČR, ale nabízíte služby i do zahraničí? Pak si do svých telekomunikačních služeb v ČR můžete snadno doplnit i zahraniční čísla. Vše můžete mít v jednom systému a levněji, než to řešit odděleně v zahraničí. 

Výhoda pro volajícího i volaného

Není nic lepšího, než když může váš zahraniční zákazník nebo obchodní partner volat na lokální číslo. Působí to profesionálně a zákazník se nemusí obávat poplatků za zahraniční volání. 

Také pokud vy potřebujete navolávat zahraniční čísla, budete mít dramaticky vyšší úspěšnost, když se budete prezentovat lokálním telefonním číslem!

Cena zahraničního čísla

Provoz zahraničního čísla nestojí více, než několik stokorun měsíčně. Vy pomocí něj můžete volat za ceny platné pro volání z ČR do zahraničí (což vám FAYN umí nabídnout velmi výhodně). Zahraniční volající pak platí běžnou lokální taxu a vy za příchozí hovor nic nepřiplácíte. 

Zahraniční čísla dostupná obratem

Na výběr jsou čísla takřka z celého světa, v základu lze bez potíží a obratem zřídit čísla v asi 50 zemích. Další země lze řešit individuálně. Najdou se však výjimky, například Spojené Arabské Emiráty a několik dalších zemí, které mají příliš striktní pravidla. 

Nabídka zahraničních čísel je široká:

Austrálie, Rakousko, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Kanada, Německo, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Kypr, Dánsko, Řecko, Hong Kong, Maďarsko, Irsko, Izrael, Itálie, Japonsko, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Mexiko, Nizozemí, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Jihoafrická republika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie, USA. Argentina, Bahrajn, Čile, Dominikánská republika, El Salvador, Gruzie, Panama, Peru, Porto Rico, Jižní Korea.

Více informací naleznete také na webu www.fayn.cz případně nás neváhejte kontaktovat na čísle 530 330 240 nebo pomocí formuláře na tomto webu.